Project Tibia 3D – Sezon VIII
Autor: 23-08-2018

Project Tibia 3D to nic innego, jak przeniesienie klasycznej, będącej obiektem żartów, memów czy gagów, gry MMORPG do świata Minecrafta, abyście Wy, jego gracze – zarówno starzy wyjadacze Tibii albo osoby, które nie miały nigdy okazji w nią pograć – mogli doświadczyć przybliżonego efektu “WOW”, gdy dotrze do was, jak mogłaby wyglądać w przybliżeniu ta legendarna już gra, gdybyśmy nie obserwowali płaskiego świata, a trójwymiarową wirtualną rzeczywistość.

Ten ambitny serwer posiada masę zalet. Począwszy od doświadczonej ekipy (Sezon VIII to nie tylko chwyt marketingowy; to rzeczywista odsłona!), przez mapę i wtyczki profesjonalistów (odrobina informacji o tym tutaj), wierne odwzorowanie systemów z Tibii, na wymaganiach – jak się okazuje, żadnych specjalnych – skończywszy. Jeśli pamiętasz jakieś gry MMORPG i dobrze wspominasz czasy grania w nie, to ten serwer jest dla ciebie!

Project Tibia to nie “jakiś pierwszy lepszy” serwer. Sięga do szerszego spektrum graczy – stąd obecny w trailerze język angielski. Liczymy na to, że społeczność Minecraft Universe dołoży do niego swoją cegiełkę; od teraz ekipa projektu współpracuje z naszym serwisem. Znajdziecie w nim ich forum, dzięki czemu kontakt z ekipą możecie utrzymywać z pierwszej ręki! Zajrzyjcie na ich discorda i, ostatecznie, zapraszamy do gry na serwerze pod IP: pt3d.serveminecraft.net

Dodaj komentarz

Możesz użyć tagów HTML.

Twój adres e-mail nie zostanie udostępniony.