Minecraft Universe wita! Dołącz do nas już dziś!
Autor: 19-08-2018

Witamy w serwisie Minecraft Universe!

Jesteś graczem minecraft?

A może nigdy o tej grze nie słyszałeś i jesteś ciekaw, o co w niej chodzi? Tak czy siak, z pewnością nie pożałujesz decyzji o pojawieniu się w serwisie Minecraft Universe! Oferujemy różne udogodnienia i komponenty, z których można korzystać wybiórczo!

Jakie komponenty oferuje Minecraft Universe?

Na portalu dowiesz się, co nowego słychać w świecie minecrafta. Będziesz mógł podążać za interesującymi cię seriami poradników, newsów czy prezentacji prowadzonych przez redakcję. Preferujesz inne źródło przekazu informacji? Jesteśmy na facebooku! Jeśli bardziej interesują cię konwersacje i dyskusje – koniecznie zajrzyj na nasze forum! Znajdziesz tam wiele udogodnień; systemów wynagradzających właściwe zachowania, działów, w których możesz się udzielać, a także bliżej poznasz społeczność serwisu!

Jeśli uważasz, że forum nie jest wystarczająco dynamiczne, jako użytkownikowi serwisu przysługuje ci prawo do korzystania z shoutboxa dostępnego na jego szczycie. Uważasz, że shoutbox to za mało? Zapraszamy do dołączenia na nasz serwer Discord. Wolałbyś jednak pograć w minecraft niż spędzać czas na pisaniu? Budujemy sieć serwerów tak uniwersalną, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie! Dalej czegoś brakuje? Jeśli nie w naszej sieci serwerów, to w partnerskich z pewnością znajdziesz to, czego dusza pragnie. Wciąż nic? To Ty, jako użytkownik serwisu wpływasz na to, jak będzie on wyglądał. Koniecznie zostaw swoją propozycję lub, w dłuższej perspektywie czasu, dołącz do ekipy i działaj bezpośrednio!

Dlaczego akurat my?

A dlaczego nie? Jesteśmy jedynym takim serwisem w Polsce, który łączy wszystkie powyższe komponenty i jednocześnie jest zarządzany przez doświadczoną ekipę z wieloletnim stażem. Z nami niestraszna Ci nuda, faktoidy czy fake-info. Wszystko, co znajduje się na forum jest pod właściwą opieką i nie musisz się martwić o to, że dojdzie do nieodpowiedniej sytuacji! Nie zwlekaj – dołącz już dziś!

Dodaj komentarz

Możesz użyć tagów HTML.

Twój adres e-mail nie zostanie udostępniony.