Skocz do zawartości

Polityka prywatności

 

v3_prywatność.png

Bezpieczeństwo danych użytkowników mcuniverse.pl

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, mcuniverse.pl nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom czy osobom prywatnym.

Użytkownik wyraża zgodę na użycie jego hasła, adresu e-mail oraz numeru IP wyłącznie w celach administracyjnych. Są one szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje.

Witryna mcuniverse.pl używa plików cookies w celu zapisywania danych logowania, oznaczania przeczytanych treści oraz prowadzenia statystyk na temat społeczności serwisu za pomocą Google Analytics.

Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie, powielanie lub rozprowadzanie bez zgody administracji jest zabronione.

Administracja nie odpowiada za dane osobowe rozpowszechniane przez użytkownika osobiście w obrębie serwisu.

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych, użytkownikowi przysługuje prawo do usunięcia wszelkich danych osobowych i Jego powiązań z mcuniverse.pl zamieszczonych w serwisie („prawo do bycia zapomnianym „).

 

 

Usługi firm trzecich

Google Analytics
Google Analytics to usługa analizy internetowej świadczona przez Google Inc. ("Google"). Google wykorzystuje zebrane dane do śledzenia i sprawdzania korzystania z tej strony internetowej w celu przygotowywania raportów dotyczących jej działań i udostępniania ich innym usługom Google.
Usługa ochrony przed spamem
IPS Spam Defense Service przekazuje do usługi adres e-mail i adres IP zarejestrowanego użytkownika, aby określić prawdopodobieństwo, że konto rejestrujące jest źródłem spamu.
SendGrid
SendGrid jest używany przez tę stronę internetową do przetwarzania i dostarczania wiadomości e-mail.
Niewidoczna reCAPTCHA
Ta strona używa CAPTCHA, aby upewnić się, że ludzie wykonują określone czynności. Dostawca CAPTCHA może ustawić plik cookie sesji i uzyskać informacje o przeglądarce internetowej i urządzeniu uzyskującym dostęp do tej witryny

Zasady korzystania z serwisu.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem globalnym zanim rozpoczniesz korzystać z serwisu!